prescription, you can turn to online pharmacy, which is very online pharmacy antibiotics buyantibiotics24.net, On the day of the surgery, the patient comes in, discusses the procedure with the doctor, gets antibiotics to reduce risk of postoperative infection, receives spinal anesthesia and light sedation to reduce complications and are cleaned and prepped for surgery.

SPOTKANIA MAŁŻEŃSKIE SOLIDARNE Z UKRAINĄ

Oświadczenie uczestników międzynarodowych warsztatów Spotkań Małżeńskich w Laskach w związku z rosyjską agresją na Ukrainę.

 

Zgromadzeni w domu rekolekcyjnym w Laskach k. Warszawy na międzynarodowych warsztatach Spotkań Małżeńskich wyrażamy nasz ból i oburzenie z powodu rosyjskiej agresji na Ukrainę. Z powodu działań wojennych wielu uczestników nie mogło przyjechać na to spotkanie. Są duchowo z nami, a my z nimi.

Jako stowarzyszenie, które zdefiniowało dialog jako styl życia i drogę do świętości, i którego charyzmatem jest dzielenie się Bożym darem dialogu, stanowczo sprzeciwiamy się wszelkim działaniom agresywnym. Działania te, a także jakiekolwiek ich usprawiedliwianie, traktujemy jako zaparcie się Chrystusa i  Jego nauki. Modlimy się o pokój.  A za uczestników agresji słowami Jezusa na krzyżu: „Ojcze, odpuść im, bo nie wiedzą co czynią”.

Zarząd Dzieła wraz z uczestnikami Warsztatów.

PS. Międzynarodowe warsztaty Spotkań Małżeńskich odbyły się w Laskach w dniach 25-27 lutego 2022.