Ośrodki w Polsce

Sekretariat Krajowy czynny jest w poniedziałek w godzinach 10.00-14.00 i w środę w godzinach 10-14.00
e-mail: sekretariat@spotkaniamalzenskie.pl


Białostocko-łomżyński Ośrodek Spotkań Małżeńskich
Jolanta i Marek Burzyńscy
tel. 534 228 717
e-mail: bialystok@spotkaniamalzenskie.pl 
ks. Józef Kozłowski 

e-mail: jozef.kozlowski@rodzinabialystok.pl
ks. Mirosław Brzeziński
e-mail: mbrzezinski@kul.lublin.pl
http://spotkaniamalzenskie.blogspot.com/


Bielsko-Bialski Ośrodek Spotkań Małżeńskich
Danuta i Krzysztof Lenikowie
tel. 509 966 077, 787 594 843
e-mail: lenikowie@spotkaniamalzenskie.pl


Bydgoski Ośrodek Spotkań Małżeńskich
Magda i Daniel Patela
tel. 667 036 638, 691 958 821
e-mail: bydgoszcz@spotkaniamalzenskie.pl
ks. Edmund Sikorski, 
tel. (52) 381 31 29
ks. Wenancjusz Zmuda
tel. (52) 342 04 02


Częstochowski Ośrodek Spotkań Małżeńskich
Marzanna i Sławomir Sokołowscy
tel. 600 484 007
e-mail: marzanna@drewno.net.pl , s.sokolowski@grupafachowiec.eu
ks. Grzegorz Płaneta,
e-mail: xgrzesp@wp.pl


Elbląski Ośrodek Spotkań Małżeńskich
Marzena i Bernard Woźniakowie
tel. 724 18 15 82
e-mail: wozniakowie@spotkaniamalzenskie.pl
ks. Dariusz Kułakowski
e-mail: dariuszkulakowski@wp.pl


Gdyński Ośrodek Spotkań Małżeńskich
Grażyna i Ireneusz Meyer
tel. 502 495 060
e-mail: meyer@spotkaniamalzenskie.pl
www.spotkaniagdynia.pl


Ośrodek Spotkań Małżeńskich w Jaworznie
Maciej i Agnieszka Gromadka
tel. 502 606 836
e-mail: agromadka@op.pl, aga.maciek.gromadka@wp.pl
ks. Józef Gut
tel. (32) 617 72 11


Kaliski Ośrodek Spotkań Małżeńskich
Jolanta i Robert Janczakowie
tel. 572 901 335
e-mail: kalisz@spotkaniamalzenskie.pl
o. Piotr Idziak SJ
tel. (62) 757 34 46
62-800 Kalisz, ul. Stawiszyńska 2


Krakowski Ośrodek Spotkań Małżeńskich
Beata i Rafał Stankiewiczowie
tel. 502 127 560
e-mail: stankiewiczowie@spotkaniamalzenskie.pl


Koszaliński Ośrodek Spotkań Małżeńskich
Małgorzata i Piotr Telega
tel. 600 984 248
e-mail: koszalin@spotkaniamalzenskie.pl
ks. Piotr Domaros
e-mail: pdomi@o2.pl


Legnicki Ośrodek Spotkań Małżeńskich
Irena i Ryszard Orzelscy
tel. 691 832 539
e-mail: legnica@spotkaniamalzenskie.pl
ks. Bronisław Piśnicki
www.spotkaniam.nets.pl


Lubelski Ośrodek Spotkań Małżeńskich
Monika i Sławomir Piątkowie
tel. 695 707 516
e-mail: ms.piatkowie@spotkaniamalzenskie.pl


Łódzki Ośrodek Spotkań Małżeńskich
Jolanta i Adam Krześlakowie
tel. 502 182 120
e-mail:  jakrzeslak@poczta.fm
ks. Robert Jaśpiński
tel. 605 191 331
e-mail: jaspinski@csr.org.pl
http://www.spotkaniamalzenskie-lodz.pl


Olsztyński Ośrodek Spotkań Małżeńskich
Anna i Daniel Dramowiczowie
e-mail: dramowiczowie@spotkaniamalzenskie.pl
tel.: 693 117 767
ks. Marek Gbiorczyk
tel. (89) 519 18 67
http://spotkaniamalzenskie.olsztyn.pl


Opolski Ośrodek Spotkań Małżeńskich
Urszula i Artur Donath
tel. 693 333 733
e-mail: opole@spotkaniamalzenskie.pl
ks. Ryszard Kinder
tel. (77) 453 03 34
e-mail: ryszard.kinder@gmail.com
http://www.spotkaniamalzenskie.opole.pl/


Pelpliński Ośrodek Spotkań Małżeńskich
Iwona i Krzysztof Dolewa
tel. 586 838 001, 601 970 770
e-mail: ikdolewa@gmail.com


Poznański Ośrodek Spotkań Małżeńskich
Karolina i Wojciech Kasprzak
tel. 608 474 242
e-mail: kwkasprzak@spotkaniamalzenskie.pl
http://www.spotkania-poznan.pl


Przemyski Ośrodek Spotkań Małżeńskich
Jadwiga i Wiesław Solarzowie
tel. (16) 670 12 22
e-mail: jwsolarz@poczta.onet.pl
http://www.przemysl.spotkaniamalzenskie.pl


Radomski Ośrodek Spotkań Małżeńskich
Małgorzata i Bartłomiej Kopińscy
tel. 793 202 527
e-mail: kopinscy@spotkaniamalzenskie.pl
https://www.facebook.com/SpotkaniaMalzenskieRadom/


Rzeszowski Ośrodek Spotkań Małżeńskich
Jolanta i Piotr Nazarkowie
tel. 504 844 761
e-mail: rzeszow@spotkaniamalzenskie.pl
http://rzeszow.spotkaniamalzenskie.pl/


Szczeciński Ośrodek Spotkań Małżeńskich
Małgorzata i Cezary Uljasz 
e-mail: cezaru@poczta.onet.pl
o. Grzegorz Przechowski OP
http://www.spotkaniaszczecin.pl/


Świdnicki Ośrodek Spotkań Małżeńskich
Ewa i Robert Stolarczykowie
email: ewastolarczyk2@gmail.com
tel. 604 278 748
ks. Krzysztof Krzak
e-mail: krzaku77@wp.pl
http://spotkaniamalzenskie.swidnica.pl


Tarnowski Ośrodek Spotkań Małżeńskich
Dominika Blum-Grudzińska i Andrzej Grudziński
tel. 668 321 210
e-mail: grudzinscy@spotkaniamalzenskie.pl
ks. Bogusław Tokarz


Toruński Ośrodek Spotkań Małżeńskich
Halina i Janusz Mazurkowie
tel. 669 210 388
e-mail: torun@spotkaniamalzenskie.pl


Warszawski Ośrodek Spotkań Małżeńskich
Urszula i Mikołaj Pstrągowscy,
e-mail: pstragowscy@spotkaniamalzenskie.pl
http://warszawa.spotkaniamalzenskie.pl/


Wrocławski Ośrodek Spotkań Małżeńskich
Anna i Olgierd Unoldowie
tel. 693 362 080, 601 891 680
e-mail: unoldowie@spotkaniamalzenskie.pl
http://www.spotkaniamalzenskie.wroclaw.pl/


Zielonogórski Ośrodek Spotkań Małżeńskich
Katarzyna i Paweł Konsurowie
tel. 608 484 381, 601 965 737
e-mail: konsurowie@spotkaniamalzenskie.pl
Ks. Grzegorz Laskowski
e-mail: grzelasko@tlen.pl