Wsparcie

Prosimy o wsparcie

Spotkania Małżeńskie działają już ponad 40 lat. Setki osób – małżonków, księży, sióstr i braci zakonnych – w wielu miejscach na świecie podejmuje dzieło towarzyszenia małżeństwom i parom narzeczonych na trudnej drodze dialogu, robiąc to z dobroci serca i nie pobierając z tego tytułu żadnego wynagrodzenia.

Jeśli jesteście osobami, które choć częściowo identyfikują się z naszą misją, to prosimy o wsparcie Spotkań Małżeńskich, stając się ich darczyńcami. Dołączcie do tego grona. Wasze wpłaty będą wsparciem przede wszystkim dla tych małżeństw, którym aktualna sytuacja finansowa uniemożliwia udział w różnych formach naszej działalności, a także będą przeznaczone na niezbędną działalność organizacyjną.

Darowizny można dokonać poprzez wybór odpowiedniej metody płatności, zgodnie z udostępnionymi poniżej opcjami. Mogą to być wpłaty jednorazowe, okazjonalne, gorąco jednak zachęcamy, aby wspierać nasz Ruch wpłatami regularnymi. Ważniejsza nawet niż wysokość wpłat jest właśnie ich regularność – daje nam szansę na długoterminowe planowanie naszej działalności, uniezależnienie się od doraźnych źródeł finansowania.

Za każdą wpłatę serdecznie dziękujemy w imieniu małżeństw i narzeczonych, którym zapewniamy wsparcie na różnych etapach ich życia.

Przekazanie darowizny wiąże się z wymogiem podania przez darczyńcę imienia, nazwiska i adresu mailowego.

Te warsztaty rekolekcyjne przyniosły przełom w naszym małżeństwie. Zaczęliśmy zupełnie inaczej rozmawiać ze sobą. Darowizną na dalszy rozwój tego Dzieła chcemy spłacić nasz dług wdzięczności wobec Spotkań Małżeńskich.Beata i Tomek

Wsparcie 1,5%

Możliwość przekazania 1,5% podatku dochodowego na rzecz Spotkań Małżeńskich

Przekaż 1,5% naszej organizacji

Darmowy program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych we współpracy z PITax.pl Łatwe Podatki.

Wejście  na stronę pitax.pl (przez kliknięcie baneru powyżej) umożliwia wypełnienie PIT-u i wysłanie go do Urzędu Skarbowego w formie elektronicznej. PIT można wypełnić online albo ściągnąć na swój komputer program do wypełniania formularzy.

W obu przypadkach program, w którym formularze PIT są umieszczone, sam oblicza należny podatek, „komentuje” braki, nieścisłości i błędy w wypełnieniu. Zawiera też instrukcje wypełnienia.

Formularz, który jest dostępny przez podana stronę, ma już wypełnioną rubrykę dotyczącą przekazania 1,5% podatku na rzecz Stowarzyszenia Przyjaciół Spotkań Małżeńskich.

Przekazać 1,5% na Spotkania Małżeńskie można także, wchodząc na stronę Ministerstwa Finansów: https://www.podatki.gov.pl/pit/twoj-e-pit/. Na tym formularzu trzeba samemu wpisać nazwę: Stowarzyszenie Przyjaciół Spotkań Małżeńskich i numer KRS: 0000119130

Informacja o możliwości odliczenia 6% dochodu w ramach darowizny na cele pożytku publicznego

Stowarzyszenie Przyjaciół Spotkań Małżeńskich
ul. Meander 23 m. 22, 02-791 Warszawa
Nr rachunku: 59 1050 1025 1000 0022 7883 7584 ING Bank Śląski
KRS 0000119130