prescription, you can turn to online pharmacy, which is very online pharmacy antibiotics buyantibiotics24.net, On the day of the surgery, the patient comes in, discusses the procedure with the doctor, gets antibiotics to reduce risk of postoperative infection, receives spinal anesthesia and light sedation to reduce complications and are cleaned and prepped for surgery.

Wsparcie

Prosimy o wsparcie

Spotkania Małżeńskie działają już ponad 40 lat. Setki osób – małżonków, księży, sióstr i braci zakonnych – w wielu miejscach na świecie podejmuje dzieło towarzyszenia małżeństwom i parom narzeczonych na trudnej drodze dialogu, robiąc to z dobroci serca i nie pobierając z tego tytułu żadnego wynagrodzenia.

Jeśli jesteście osobami, które choć częściowo identyfikują się z naszą misją, to prosimy o wsparcie Spotkań Małżeńskich, stając się ich darczyńcami. Dołączcie do tego grona. Wasze wpłaty będą wsparciem przede wszystkim dla tych małżeństw, którym aktualna sytuacja finansowa uniemożliwia udział w różnych formach naszej działalności, a także będą przeznaczone na niezbędną działalność organizacyjną.

Darowizny można dokonać poprzez wybór odpowiedniej metody płatności, zgodnie z udostępnionymi poniżej opcjami. Mogą to być wpłaty jednorazowe, okazjonalne, gorąco jednak zachęcamy, aby wspierać nasz Ruch wpłatami regularnymi. Ważniejsza nawet niż wysokość wpłat jest właśnie ich regularność – daje nam szansę na długoterminowe planowanie naszej działalności, uniezależnienie się od doraźnych źródeł finansowania.

Za każdą wpłatę serdecznie dziękujemy w imieniu małżeństw i narzeczonych, którym zapewniamy wsparcie na różnych etapach ich życia.

Przekazanie darowizny wiąże się z wymogiem podania przez darczyńcę imienia, nazwiska i adresu mailowego.

Te warsztaty rekolekcyjne przyniosły przełom w naszym małżeństwie. Zaczęliśmy zupełnie inaczej rozmawiać ze sobą. Darowizną na dalszy rozwój tego Dzieła chcemy spłacić nasz dług wdzięczności wobec Spotkań Małżeńskich.

Beata i Tomek

Wsparcie 1%

Możliwość przekazania 1% podatku dochodowego na rzecz Spotkań Małżeńskich

Przekaż 1% naszej organizacji

Darmowy program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych we współpracy z PITax.pl Łatwe Podatki.

Wejście  na stronę pitax.pl (przez kliknięcie baneru powyżej) umożliwia wypełnienie PIT-u i wysłanie go do Urzędu Skarbowego w formie elektronicznej. PIT można wypełnić online albo ściągnąć na swój komputer program do wypełniania formularzy.

W obu przypadkach program, w którym formularze PIT są umieszczone, sam oblicza należny podatek, „komentuje” braki, nieścisłości i błędy w wypełnieniu. Zawiera też instrukcje wypełnienia.

Formularz, który jest dostępny przez podana stronę, ma już wypełnioną rubrykę dotyczącą przekazania 1% podatku na rzecz Stowarzyszenia Przyjaciół Spotkań Małżeńskich.

Przekazać 1% na Spotkania Małżeńskie można także, wchodząc na stronę Ministerstwa Finansów: https://www.podatki.gov.pl/pit/twoj-e-pit/. Na tym formularzu trzeba samemu wpisać nazwę: Stowarzyszenie Przyjaciół Spotkań Małżeńskich i numer KRS: 0000119130

Informacja o możliwości odliczenia 6% dochodu w ramach darowizny na cele pożytku publicznego

Stowarzyszenie Przyjaciół Spotkań Małżeńskich
ul. Meander 23 m. 22, 02-791 Warszawa
Nr rachunku: 59 1050 1025 1000 0022 7883 7584 ING Bank Śląski
KRS 0000119130