Wsparcie 1%

Prosimy o wsparcie

JAK PRZEKAZAĆ 1% NA SPOTKANIA MAŁŻEŃSKIE?

Wchodzimy na stronę:

https://www.pitroczny.pl/pit?krs=0000119130

Wejście na te stronę umożliwia wypełnienie PIT-u i wysłanie go do Urzędu Skarbowego w formie elektronicznej. Program, w którym formularze PIT są umieszczone, sam oblicza należny podatek, „komentuje” braki, nieścisłości i błędy w wypełnieniu. Zawiera też instrukcje wypełnienia.

Formularz, który jest dostępny przez podana stronę, ma już wypełnioną rubrykę dotyczącą przekazania 1% podatku na rzecz Stowarzyszenia Przyjaciół Spotkań Małżeńskich. Po kliknięciu na w/w adres na ekranie pokaże się strona z adresem https://www.pitroczny.pl, ale nie należy się tym niepokoić, nasz KRS jest już zakodowany w tym formularzu. Na ekranie pokaże się prośba o zalogowanie się. Trzeba wymyślić swój login i hasło wg instrukcji i wpisać do rubryk z lewej strony. Jeżeli przerwiemy wypełnianie PIT-u i wchodzimy na stronę drugi raz, to należy korzystać z rubryk po prawej stronie. Klikając przyciski „Dalej”, można przechodzić do kolejnych stron wypełniania swojego PIT-u, żeby móc przejść do następnej strony, trzeba wypełnić co najmniej wszystkie pola oznaczone gwiazdką. Pod koniec formularza znajduje się rubryka dotycząca przekazania 1%, zostaniemy zachęceni do przekazania na Spotkania Małżeńskie i klikając „Dalej”, zobaczymy na formularzu rubrykę już wypełnioną. Życzymy sprawnego i bez zakłóceń wypełnienia formularza!

Przekazać 1% na Spotkania Małżeńskie można także, wchodząc na stronę Ministerstwa Finansów: http://www.mf.gov.pl/ministerstwo-finansow, gdzie należy kliknąć zakładkę e-deklaracje. Na tym formularzu trzeba samemu wpisać nazwę: Stowarzyszenie Przyjaciół Spotkań Małżeńskich i numer  KRS: 0000119130                     

Informacja o możliwości odliczenia 6% dochodu w ramach darowizny na cele pożytku publicznego

Stowarzyszenie Przyjaciół Spotkań Małżeńskich
ul. Meander 23 m. 22, 02-791 Warszawa
Nr rachunku: 59 1050 1025 1000 0022 7883 7584 ING Bank Śląsk
i KRS 0000119130