Rybaki 11-23. 07. 2021.

Zapisy tylko na listę rezerwową.

W czasie turnusu przewidujemy pięć spotkań z dialogiem małżeńskim, codzienną  Mszę świętą oraz bardzo ciekawe spotkania wieczorne. (W czasie dialogu rodziców zapewniona będzie opieka dla dzieci).

Centrum Zdrowia Rybaki http://centrumzdrowiarybaki.pl/o-nas/  znajduje się w pięknej okolicy nad Jeziorem Łańskim wśród dziewiczej przyrody w sercu historycznej Warmii. Ośrodek zarządzany przez księdza – Animatora Spotkań Małżeńskich jest wyposażony w komfortowe pokoje. Kaplica, sale konferencyjne, duża sala gimnastyczna, zagospodarowany i ogrodzony teren leśny i plaża stwarzają bardzo dobre warunki do wypoczynku, spotkań i modlitwy. Okolica idealnie nadaje się do wycieczek rowerowych, kajakowych i do zbierania darów lasu.

Proponować będziemy wycieczki do sanktuariów maryjnych (Gietrzwałd, Święta Lipka), do Fromborka (wzgórze katedralne), Olsztyna (zamek i planetarium) i na inscenizację Bitwy pod Grunwaldem http://www.grunwald1410.pl/index.php?cat=4 oraz do skansenu w Olsztynku. Atrakcją mogą być również wypady do Aquaparku w Pluskach (5 km od Rybak) https://www.warmiapark.pl/3,aquapark_pluski_olsztyn  i kajakowy spływ rzeką Marózką.

Jak było w roku 2020 można przeczytać tutaj:  https://olsztyn.gosc.pl/doc/6422735.Spot

Koszty pobytu można rozliczać z wykorzystaniem bonu turystycznego.

Zgłoszenia przyjmują: Anna i Daniel Dramowiczowie

Tel. 693117767

dramowiczowie@spotkaniamalzenskie.pl