PROŚBA O 1,5 % OD PODATKU

Jak co roku, bardzo prosimy o przekazanie 1,5% od  podatku na  rzecz Spotkań Małżeńskich.

Na całym świecie małżeństwa i narzeczeni potrzebują dialogu. Wszędzie przeżywają kryzysy. Pandemia odsłoniła te kryzysy, które były przysłonięte naszą codziennością, których nie zauważaliśmy.

Wszędzie małżeństwa potrzebują – jak wielu z Was tego doświadczyło – popatrzenia na siebie w sposób nowy. Potrzebują przezwyciężenia różnorodnych lęków. Spotkania Małżeńskie niosą unikalną pomoc poprzez dar dialogu, który jest niewątpliwie darem Bożym. Dlatego bardzo prosimy o ułatwienie dzielenia się tym darem poprzez przekazanie 1,5 % od podatku. Jeżeli sami doświadczyliście czegoś dobrego, prosimy: pomóżcie innym także tego doświadczyć. Może dzięki Waszej pomocy więcej małżeństw przezwycięży swoje trudności.

Dzięki Waszemu 1,5% wiele par, dla których czynniki finansowe są jedyną przeszkodą w uczestniczeniu w warsztatach Spotkań Małżeńskich, będzie mogło przyjechać na weekend rekolekcyjny. .

Jak wiecie, prowadzimy Spotkania Małżeńskie w kilkunastu krajach. Nieustannie przygotowujemy się do prowadzenia naszej misji poprzez  warsztaty dla animatorów, zjazdy, by celniej odpowiadać na zapotrzebowania małżeństw w zmieniającym się świecie.   Na wszystkie te wydarzenia musimy wynajmować tłumaczy kabinowych. Prowadzący Spotkania Małżeńskie dzielą się doświadczeniami pracy „na żywo” i pracy zdalnej oraz szukają  nowych rozwiązań. Wasze 1,5% od podatku bardzo ułatwi to zadanie. Poczujemy się bezpieczniej, wiedząc, że nas wspieracie! A dzięki temu doświadczenie dialogu będzie mogło się rozszerzać.

JAK PRZEKAZAĆ 1,5%?
Aby w szybki i łatwy sposób rozliczyć swój PIT, wspierając jednocześnie nasz ruch wystarczy  kliknąć w nasz baner

Przekazać 1,5% na Spotkania Małżeńskie można także przez https://www.pitax.pl/rozliczenie-pit-online-0000119130

Albo wchodząc na stronę Ministerstwa Finansów:
https://www.podatki.gov.pl/pit/, gdzie należy kliknąć zakładkę Twój e-PIT lub e-Deklaracje. Na wybranym przez siebie formularzu trzeba samemu wpisać nazwę: Stowarzyszenie Przyjaciół Spotkań Małżeńskich i numer KRS: 0000119130