prescription, you can turn to online pharmacy, which is very online pharmacy antibiotics buyantibiotics24.net, On the day of the surgery, the patient comes in, discusses the procedure with the doctor, gets antibiotics to reduce risk of postoperative infection, receives spinal anesthesia and light sedation to reduce complications and are cleaned and prepped for surgery.

PROŚBA O 1% OD PODATKU

Przekaż 1% naszej organizacji

Darmowy program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych we współpracy z PITax.pl Łatwe Podatki.

Jak co roku, bardzo prosimy o przekazanie 1% od podatku na Spotkania Małżeńskie. Pomimo pandemii nie zaprzestaliśmy działalności. Organizujemy różne spotkania zdalnie. Nadal konieczne jest funkcjonowanie sekretariatu, a więc wynajmowanie pomieszczenia. Potrzebny jest sprzęt komputerowy, opracowywanie i  druk materiałów. To dzięki Waszym darowiznom wszystko to było możliwe w roku ubiegłym. Ponadto, dzięki Waszemu 1% mogliśmy w ubiegłym roku dofinansować niektóre turnusy wakacyjne.

W tym roku czekają nas poważne wydarzenia międzynarodowe. Jak wiecie, prowadzimy Spotkania Małżeńskie w kilkunastu krajach. Już w lutym odbędą się międzynarodowe warsztaty dla animatorów, a we wrześniu międzynarodowy Zjazd Liderów w Kalwarii Zebrzydowskiej. Jesienią przewidujemy kolejne warsztaty. Na wszystkie te wydarzenia musimy wynająć tłumaczy kabinowych z językiem angielskim i rosyjskim. Prowadzący Spotkania Małżeńskie będą dzielić się doświadczeniami pracy „na żywo” i pracy zdalnej oraz szukać nowych rozwiązań. Wasz 1% od podatku bardzo ułatwi to zadanie. Poczujemy się bezpieczniej, wiedząc, że nas wspieracie! A dzięki temu doświadczenie dialogu będzie mogło się rozszerzać.

Na całym świecie małżeństwa i narzeczeni potrzebują dialogu. Wszędzie przeżywają kryzysy. W czasie pandemii jest ich więcej, niż dawniej. Wszędzie małżeństwa potrzebują – jak wielu z Was tego doświadczyło – popatrzenia na siebie w sposób nowy. Potrzebują przezwyciężenia różnorodnych lęków. Spotkania Małżeńskie niosą unikalną pomoc poprzez dar dialogu, który jest niewątpliwie darem Bożym. Dlatego bardzo prosimy o ułatwienie dzielenia się tym darem poprzez przekazanie 1% od podatku. Jeżeli sami doświadczyliście czegoś dobrego, prosimy: pomóżcie innym także tego doświadczyć, także teraz, w czasie pandemii. Może dzięki Waszej pomocy więcej małżeństw przezwycięży swoje trudności.

JAK PRZEKAZAĆ 1%?
Aby w szybki i łatwy sposób rozliczyć swój PIT, wspierając jednocześnie nasz ruch, wystarczy wejść na:
https://www.pitax.pl/rozliczenie-pit-online-0000119130

Przekazać 1% na Spotkania Małżeńskie można także wchodząc na stronę Ministerstwa Finansów:
https://www.podatki.gov.pl/pit/, gdzie należy kliknąć zakładkę Twój e-PIT lub e-Deklaracje. Na wybranym przez siebie formularzu trzeba samemu wpisać nazwę: Stowarzyszenie Przyjaciół Spotkań Małżeńskich i numer KRS: 0000119130

UWAGA: PIT EMERYTÓW
Emeryci, którzy nie wypełniają PIT-37 (nie mają dochodów innych niż emerytura, ani odliczeń), mogą wypełnić bardzo prosty PIT-OP, podając nr KRS: 0000119130,który spowoduje, że ich 1% od podatku zostanie przekazany na Spotkania Małżeńskie. W przeciwnym razie
ich 1% przepadnie. Wzór tego PIT-u znajduje się w Internecie:
https://www.podatki.gov.pl/media/3631/pit-op.pdf

Pomóżcie proszę emerytom w swoich rodzinach i znajomym, którzy sami nie są w stanie wydrukować tego formularza. Wydrukujcie go dla nich i zachęćcie do wysłania.