Piwniczna 16 – 24.08.2021.

Zapisy tylko na listę rezerwową

Rekolekcje będą odbywały się w Ośrodku Rekolekcyjno-Misyjnym w Piwnicznej.

Ośrodek oferuje komfortowe pokoje, jadalnię, kaplicę oraz salę konferencyjną. Ponadto dysponuje boiskiem i placem zabaw dla dzieci.

Piwniczna Zdrój to miejscowość uzdrowiskowa położona nad zakolami Popradu, u stóp Beskidu Sądeckiego. Słynie przede wszystkim ze źródeł wód leczniczych. Kilkaset metrów od Ośrodka  funkcjonuje otwarte kąpielisko. Z Piwnicznej można wybrać się na wycieczkę do Starego Sącza, Szczawnicy, Krynicy, Niedzicy nad Dunajcem, Muszyny (Ogrody Biblijne i Sensoryczne) czy najbliżej położonej miejscowości: Rytro. Miejsca te łączą szlaki turystyczne (piesze i rowerowe) i rzeka (spływy łodziami Doliną Popradu z Piwnicznej do Rytra), w pobliżu znajduje się sanktuarium w Litmanovej (miejsca objawień Matki Bożej), Zamek w Starej Lubovni , baseny termalne na Słowacji .

Spotkania z dialogiem małżeńskim będą się odbywały codziennie, podobnie jak wspólnotowa Msza św. i modlitwa. W czasie zajęć zapewniona będzie opieka dla dzieci. Dodatkowo będzie też zorganizowana grupa młodzieżowa.

http://www.orm.sma.pl/kontakt
https://www.noclegowo.pl/atrakcje/piwniczna-zdroj/

Osoba kontaktowa: Bernadeta Stano
Tel: 503-864-394
e-mail: bernadeta.stano@op.pl   

Zapisy http://spotkaniajaworzno.pl/malzenstwa-i-rodziny/wakacje-rodzinne