prescription, you can turn to online pharmacy, which is very online pharmacy antibiotics buyantibiotics24.net, On the day of the surgery, the patient comes in, discusses the procedure with the doctor, gets antibiotics to reduce risk of postoperative infection, receives spinal anesthesia and light sedation to reduce complications and are cleaned and prepped for surgery.

Nie poddawać się trudnościom

„Nie poddawać się trudnościom” to tytuł jednego z  rozdziałów niewielkiego albumu, do którego obejrzenia zapraszamy. Zawiera świadectwa małżeństw i narzeczonych, którzy w ostatnim trudnym czasie pandemii, a także w czasie wojny na Ukrainie uczestniczyli w różnych formach działalności Spotkań Małżeńskich. Przeważały wśród nich małżeństwa w kryzysie” „Lizaliśmy rany po trudnych doświadczeniach…” – to tytuł kolejnego rozdziału. Zachęcamy do obejrzenia więcej.

Album ten przetłumaczony na język włoski został przekazany 28 kwietnia 2022 w Watykanie Prefektowi Dykasterii do Spraw Świeckich Rodziny i Życia kard. Kevinowi Farrellowi przez Jerzego Grzybowskiego, a także złożony w Krajowym Ośrodku Duszpasterstwa Rodzin w Polsce. Zapraszamy do obejrzenia w polskiej wersji językowej, klikając na  poniższy link:

Spotkania Małżeńskie w czasie trudnym